Zapraszam do mojego świata kolorów, woni perfum i pielęgnacji. To blog dla ciała i duszy.

Zostań Konsultantką Avon

Asortymentem firmy można cieszyć się w tańszych cenach a nawet i na tym zarabiać. Zostań konsultantką i poznaj szczegóły współpracy. Rejestracja jest szybka i prosta. Nie ma żadnych ukrytych zobowiązań, nic nie ryzykujesz a zyskać możesz wiele. Na start dostajesz za darmo pakiet powitalny, rabaty sięgają 40% a dodatkowo prezenty, kursy i przedpremierowe produkty. Nie ma kar ani opłat za brak zamówień lub za zamówienia o niskich wartościach. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz aż 45 dni na jego zwrot i wymianę na inny produkt lub zwrot gotówki. Co miesiąc zmienia się oferta katalogów a na opłacenie faktury za zamówienie masz 21 dni.

Im piękniej za oknem, im więcej słońca i koloru, tym lepszy humor i więcej energii. Słoneczne narcyzy, to kolejna, wiosenna propozycja z...

Wiosna, słońce i narcyzy
Im piękniej za oknem, im więcej słońca i koloru, tym lepszy humor i więcej energii.

Słoneczne narcyzy, to kolejna, wiosenna propozycja ze świata perfum od Avon.

 


Rare Flowers Solar Narcissus, Avon

  • Kompozycja: owocowo-piżmowo-zielona
  • Kategoria: luksusowy zapach na dzień lub na wieczór, świetny na lato
  • Nuty głowy: morela, bergamotka, gruszka
  • Nuty serca: żółty narcyz, jaśmin wielokolistny, kwiat gardenii tahitańskiej
  • Nuty bazy: bursztyn, cedr, drzewo kaszmirowe

 

Recenzowany dziś przeze mnie zapach to całkiem nowa propozycja tego producenta.

Słodkie ale nieprzesadzone owoce, słodycz kwiatów i ciepło słońca to kwintesencja tego zapachu. Mimo klasyfikacji perfum między innymi jako piżmowo zielone, tak nie szczególnie mocno wyczuwam te nuty.

 


Moim zdaniem, zapach ten zdecydowanie bardziej wpisuje się w słoneczne dni wiosny i lata. Znacznie mniej pasuje mi do mroźnej, zimowej aury. Co do pory dnia, zapach nie jest na tyle ciężki, by nie mógł pasować jako perfumy na dzień. Raczej określiłabym je jako neutralne względem doby.

Samo opakowanie produktu  nawiązuje mocno do słonecznej pogody a złoto zamiast pomarańczowej żółci narcyzów kojarzy mi się zdecydowanie bardziej z kategorią glamour.

 


Bardzo fajną ozdobą jest korek . Mimo nazwy, jest to dla mnie bardziej dekoracyjna nakładka, ponieważ przypomina ono samo rondo kapelusza.

 


Solar narcissius to propozycja typowo dla kobiet i zdecydowanie nie zaproponowałabym tego zapachu do kategorii unisex.

Choć ich projekcja i trwałość są raczej przeciętne, tak jakość do ceny są całkowicie na plus. Ponieważ buteleczka jest mała i poręczna, chętnie noszę je w torebce i w ciągu dnia zdarza mi się psiknąć nimi np. wychodząc z pracy. 

 


 

A czy Wy znacie ten zapach? Pamiętaj, że zostając konsultantką, ten jak i inne produkty Avon możesz mieć w dużo niższej cenie! Jak oceniacie butelkę tych perfum?

 

2 komentarze: