Depilacja laserowa łydek laserem diodowym Light Sheer Duet


Okres jesienno zimowy jest idealnym momentem nie tylko na zmianę diety, pielęgnacji i garderoby ale także na przygotowanie się do lata. Tak, bo choć jeszcze wiele miesięcy, tak niektóre rzeczy wymagają czasu. O czym mowa? O depilacji laserowej.


To idealna alternatywa dla nudnego golenia się. Zdarzyło Wam się wybiec szybko z domu i dopiero na ulicy zauważyć niedogolone partie na nogach? Małe, niechciane włoski? Małe, albo jesienny niedźwiedź pod spodniami?

Z pewnością nie jest to nic fajnego. Tak więc, depilacja laserowa. Skuteczne, bezbolesne i trwałe.


Zdecydowałam się na ten zabieg w Royal Beauty Clinic - autoryzowanym salonie Light Sheer z wykorzystaniem lasera diodowego.

Samo miejsce zlokalizowane jest w bliskiej odległości od centrum handlowego Factory Ursus z dogodnym dojazdem, w cichej, spokojnej okolicy. Wnętrze salonu jest niezwykle czyste, jasne i przestronne. Czystość miejsca i wysoka jakość usług są dla mnie kluczowe przy wyborze miejsca, w których wykonuje zabiegi.


Już na samym wejściu widać pikowany, wysadzany cyrkoniami kontuar recepcyjny.


Tuż nad nim widnieje kryształowa lampa, dopełniająca klimat glamour i dbale dodane dodatki. Po lewej stronie całą ściana zapełniona jest różnokolorowymi lakierami do paznokci. Dalej, mamy klika gabinetów, w których wykonać możemy szereg zabiegów kosmetycznych, ale o tym przeczytacie na stronie kliniki.


Zabiegowi poddałam obszar całych łydek, bo na tym najbardziej mi zależało.
Po przebraniu się w peniuarek kosmetyczny, Pani sprawdziła dokładność mojego dogolenia nóg, tak by celować tylko w te włoski, które pozostają pod skórą. Kolejno, zabezpieczono moje liczne pieprzyki białą kredką.


Każdorazowo przed wystrzeleniem wiązki lasera skóra została chłodzona cold packiem, celem zniwelowania ewentualnie nieprzyjemnych uczuć. W efekcie, odczucie przypominało lekkie ukłucia jakby ugryzienia komara, co jak wiecie nie jest niczym szczególnie odczuwalnym.


Do pełnego pozbycia się owłosienia potrzeba około 6 serii w odstępach 6 tygodni.


Bez względnie nie wolno stosować izotretynoiny, niektórych ziół, leków światło uczulającycyh.  Zima to ten czas, podczas którego się nie opalamy, więc jest bezpiecznym okresem. Nie wolno także korzystać z wizyt w solarium. Na miesiąc przed trzeba zrezygnować z depilatorów czy depilacji woskiem. Pełna lista przeciwwskazań oraz informacji o tym, jak należy się przygotować i jak postępować po zabiegu znajdziecie na stronie (klik).


Polecam Wam odwiedzenie tego miejsca, a przy okazji dziękuję klinice za możliwość wykonania zdjęć na mojego bloga. 


Wpis powstał we współpracy z #KosmetycznaMapaWarszawy 

 Odwiedź Kosmetyczną Mapę Warszawy i poznaj miejsca godne uwagi 

2 Komentarze

  1. świetny post, długo zastanawiałam się czy iść na lightsheer desire, ale się wahałam, a teraz wiem, że naprawdę warto :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam nad właśnie depilacją laserową. Moja siostra się w końcu odważyła i poszła do kliniki https://leaclinic.pl/depilacja-laserowa-krakow/ tutaj miła wykonany przez specjalistów ten zabieg. Jest bardzo zadowolona. Ja tez muszę w końcu spróbować.

    OdpowiedzUsuń