SENSIQUE SENSITIVE SKIN EYEBROW PENCIL

W precyzyjnym makijażu bardzo ważna jest oprawa oczu. To nie są tylko dobrze wytuszowane rzęsy ale także ładnie nadany kształt, lekko widocznych brwi. Lekko, bo nie chodzi o to, by ludzie z daleka widzieli, że mamy jakiś rysunek na twarzy.

Choć kredki do brwi Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil pojawiły się już pewien czas temu w Drogeriach Natura, tak ja dopiero teraz wzięłam je pod lupę.

Występują one w czterech kolorach:
201 Blond, 202 Taupe, 203 Cool Brown, 204 Brown.

Wszystkie z nich są kolorami naturalnymi, uniwersalnie pasującymi do europejskich karnacji. Myślę, że osoba z małym doświadczeniem w świecie wizażu nie zrobi sobie nimi krzywdy i uzyska bardzo naturalny wygląd. 

 
Na uwagę zasługuje fakt, że każda z kredek wyposażona jest w spiralną szczoteczkę, która świetnie rozczesuje włoski i wyczesuje ewentualny nadmiar kosmetyku. Szczerze, nie wyobrażam sobie by mogło ich nie być.

szczoteczka spiralna

Kolor 201 Blonde, jest według mnie, pomijając fakt, że najjaśniejszym kolorem to uważam, że zawiera w sobie najwięcej ciepłego pigmentu.

od lewej: 201, 202, 203, 204


Mają bardzo przyjemną, średnio twardą strukturę. Są na tyle twarde, że bezproblemowo się temperują nie łamiąc przy tym a zarazem na tyle miękkie, że łatwo nimi operować po skórze. Dzięki mocnej pigmentacji kredki są wydajne.


Osobiście, bardzo lubię mieć je zawsze mocno zatemperowane aby móc dorysowywać pojedyncze włoski w miejscach przerzedzonych brwi.
Design delikatny, szata graficzna nieprzesadzona. Srebrna kolorystyka dopełniona czarnymi napisami i transparentna skuwką.


Opis producenta (klik)

Precyzyjna kredka do brwi podkreśla i reguluje linię brwi.
Szczoteczka rozciera kreskę, rozczesuje brwi i nadaje im kształt.
Polecana dla osób o cerze wrażliwej.
Waga 1 g
1 Komentarze

  1. Bardzo trafione kolory, musze sie skusic na ta kredke u mnie wlasnie kroluja kredki jesli chodzi o brwi :D

    OdpowiedzUsuń