Kawa i czekolada? Tak! ale tym razem na pazurkach razem z MySecret

by - sierpnia 01, 2018

Cześć!
Pogoda coraz piękniejsza i coraz mniej deszczy. Wszystko to, sprawia, że chętnie spędzam teraz czas na świeżym powietrzu. Czy jesteście przed wakacjami, w trakcie, czy już po?
Przede mną niestety jeszcze długa droga do solidnego odpoczynku, niemniej ostatnie dni umilam sobie zabawą z lakierami do paznokci. Zdjęłam hybryde aby płytka trochę odpoczęła i w ruch poszły nowe kolory od MySecret.


Ostatnia kolekcja nosi słodką nazwę Chocolate Desire i w tym klimacie kolorystycznym jest utrzymana. W tym, a bardziej mam w sumie na myśli coś pomiędzy mleczną, białą czekoladą  a odcieniami kawy z mlekiem w różnych proporcjach mlecznego dodatku.
Jeżeli lubicie prostotę i klasykę to są to barwy wprost dla Was.


Najjaśniejsze z nich oscylują na granicy frencha o ile nie nałożymy grubszej warstwy, ponieważ nie są tak mocno transparentne jak typowy lakier do tego typu malowania.
Moim faworytem jest Almond Milk i dlatego od niego zaczęłam.

MY SECRET CHOCOLATE DESIRE SCENTED NAIL POLISH


Lakiery do paznokci o zapachu czekolady w trakcie wysychania. Nowoczesna, lekka formuła lakieru do paznokci zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.

DOSTĘPNE KOLORY


287 Almond Milk
288 Peach Cookies
289 Honey


 290 Coffee with Milk
291 Coffee Macaroons
292 Cinnamon Sticks
293 Cocoa
294 Milk ChocolateLakiery opakowane są w typowe dla marki kwadratowe buteleczki z pędzelkiem o średniej długości i grubości.


Do uzyskania zadowalającego mnie stopnia krycia zaaplikowałam 3 grubsze warstwy. Pomimo tej grubości lakier utrzymywał się u mnie prawie tydzień. To naprawdę bardzo dobra ilość dni w przypadku mojej płytki. Zaobserwowałam jednak, że pojawiają się smugi, dlatego właśnie nakładałam kosmetyk w większej ilości.


Innym nowym lakierem, który bardzo ładnie łączy się z powyższą kolekcją jest kolorem Rainbow Flakes, co dosłownie oznacza tęczowe płatki i tak też wygląda. 

MY SECRET NAIL ART

Lakier nawierzchniowy, który pozwoli wyczarować fantazyjny manicure, zarówno zastosowany samodzielnie, jak również aplikowany na inne lakiery.

286 Rainbow Flakes


W przeźroczystym lakierze są zatopione miliony migocących, opalizujących płatków. Nie są one zbyt duże, raczej subtelne w swojej strukturze, natomiast w świetle promieni słonecznych magicznie odbijają światło. Nie ma smug i bardzo dobrze przylega do płytki.


Który odcień najbardziej przypadł Wam do gustu?You May Also Like

0 komentarze

Popularne posty