Limitowana edycja cieni do powiek i paleta pudrów w nowej ofercie My SecretMarka My Secret rozszerza jesienną kolekcję o kolejne nowości kosmetyczne, które  umożliwią stworzenie wyrazistego makijażu dziennego i wieczorowego. Nasycone kolorem cienie do oczu pięknie rozświetlą powiekę. Nowa paleta pudrów do konturowania o dwóch odcieniach – jasnego beżu i chłodnego brązu – pozwoli wymodelować rysy twarzy i nadać jej pożądany kształt. Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.


1. My Secret GLAM & SHINE EYE SHADOW – edycja limitowana zima 2017

Trwałe cienie do powiek tworzące metaliczną poświatę, która doda spojrzeniu blasku i świeżości. Idealnie stapiają się ze skórą i równomiernie pokrywają powiekę. Stopniując intensywność koloru można dopasować stylizację zarówno do wieczorowego, jak i dziennego makijażu.

Seria zyskała sześć nowych odcieni: od nr 12 do 17.


Pojemność: 3 g
Cena: 12,39 zł2. My Secret CONTOURING PALETTE

Paleta pudrów do konturowania twarzy i ciała o aksamitnej konsystencji i matowym wykończeniu. Jasny odcień przeznaczony jest na środkową część twarzy, pod oczy i poniżej kości policzkowych. Chłodny odcień brązu dobrze sprawdzi się na skroniach, kościach policzkowych, brodzie i wzdłuż linii włosów.


Pojemność: 7,5 g
Cena: 16,59 zł0 Komentarze