Na sklepowe półki właśnie trafiła nowa lina pielęgnacyjnych farb do włosów Ultraplex, Laboratorium Kosmetyczne Joanna

Witajcie !

Kolejny post z dzisiaj dotyczy świeżutkiej informacji o najnowszej linii pielęgnacyjnych farb do trwałej koloryzacji włosów Ultraplex od Laboratorium Kosmetycznego Joanna

Trwała koloryzacja połączona z intensywnym odżywianiem i regeneracją włosów? Teraz to możliwe dzięki nowej, pielęgnacyjnej linii Ultraplex od Laboratorium Kosmetycznego Joanna w dwunastu różnych odcieniach. Farby nie tylko zapewnią trwały i intensywny kolor, ale również sprawią, że kosmyki znów będą wytrzymałe, sprężyste oraz lśniące.


Opis producenta:  Ultraplex Color to innowacyjna farba łącząca trwałą koloryzację z najnowocześniejszą technologią głębokiej odbudowy włosów. Dzięki dwóm prostym krokom oraz starannie skomponowanej recepturze składników odżywczych, włosy bez trudu zyskają nowy, trwały kolor oraz zdrowy wygląd.

Pierwszy krok to koloryzacja, podczas której należy połączyć aktywator z farbą. Zapewnia on odbudowę mostków dwusiarczkowych znajdujących się wewnątrz włosa. Po wniknięciu mieszanki w jego włókna rozpoczyna się intensywne wzmacnianie wiązań strukturalnych kosmyków, dzięki temu stają się one silniejsze, a włosy nie łamią się. Drugim krokiem jest aplikacja stabilizatora, który utrwala i wzmacnia. Dodatkowo zamknie on łuski na powierzchni, zapewniając długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i połysk.

Aby dodatkowo wzmocnić i przedłużyć regenerację włosów po farbowaniu zaleca się regularne stosowanie pielęgnacyjnej linii Ultraplex, która zapewni długotrwałą ochronę przed negatywnymi skutkami regularnego farbowania.

Linia Ultraplex Color składa się z dwunastu nowych kolorów: od beżowego i platynowego blondu, przez płomienny rudy po głęboką czerń.

od lewej: 

10.13 Beżowy blond
10.01 Platynowy blond
8.45 Płomienny rudy
8.1 Naturalny blond
7.54 Intensywna Miedź

od lewej: 

6.5    Czerwone wino
6.43  Kasztanowy brąz
6.36 Ciepły brąz
5.36 Średni brąz
 3.00 Mroźny brąz
1.00 Głęboka czerń

Cena: ok. 15 zł 

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka