Delikatna ochrona okolic intymnych z produktami Intimelle wyłącznie w drogeriach Natura

Natura, jedna z największych sieci drogerii w Polsce, rozwija ofertę produktową marek własnych o kolejne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji ciała. Na rynku pojawiła się nowa odsłona płynów do higieny intymnej Intimelle, 
o zmienionej recepturze z dodatkiem delikatnych składników myjących.  Zupełną nowością w portfolio marki  są  nawilżane chusteczki do higieny okolic intymnych z rumiankiem. 


Wkrótce oferta Intimelle powiększy się m.in. o podpaski, tampony 
i wkładki higieniczne. 

Wszystkie produkty są dostępne wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl
 


Odświeżona linia płynów do higieny intymnej o delikatnej formule wzbogaconej o kwas mlekowy, który utrzymuje odpowiednie pH okolic intymnych. Składnik ten wpływa także na zachowanie prawidłowej mikroflory, co zabezpiecza przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów. 
W serii znajdują się trzy rodzaje produktu – kojący, uzupełniony o ekstrakt z aloesu, odświeżający z rumiankiem i ochronny z ekstraktem z kory dębu. Produkty nie zawierają barwników, mydła i sztucznych substancji zagęszczających. Zapewniają długotrwałe uczucie komfortu i świeżości. 


KOJĄCY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ

Płyn do higieny intymnej wzbogacony o ekstrakt z aloesu i kwas mlekowy. Zawiera delikatne substancje myjące, dzięki czemu jest wyjątkowo przyjazny nawet dla wrażliwej skóry okolic intymnych. Zawarty w nim aloes koi podrażnienia i zaczerwienienia naskórka, przynosząc natychmiastową ulgę.Pojemność: 400 ml
Cena: 6,99 zł


OCHRONNY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ

Ochronna formuła płynu zawiera ekstrakt z kory dębu, dzięki czemu kosmetyk łagodnie myje i koi podrażnioną skórę okolic intymnych. Dodatkowo składnik ten niweluje zaczerwienienia skóry i sprawia, że szybciej ulega ona regeneracji.


Pojemność: 400 ml
Cena: 6,99 zł


ODŚWIEŻAJĄCY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ

Płyn do higieny intymnej o odświeżającej formule z ekstraktem z kwiatu rumianku, który działa łagodząco, koi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Dzięki zawartości łagodnych substancji myjących dokładnie oczyszcza i pielęgnuje nawet wrażliwe okolice intymne.Pojemność: 400 ml
Cena: 6,99 zł 


CHUSTECZKI NAWILŻANE DO HIGIENY INTYMNEJ Z RUMIANKIEM

 Łagodzące chusteczki do higieny intymnej 
z  ekstraktem z rumianku, alantoiną i kwasem mlekowym. Nie zawierają alkoholu, są hipoalergiczne. Produkt przebadany ginekologicznie.


Opakowanie zawiera 15 sztuk chusteczek.
Cena: 2,99 złJustyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka