Natural Beauty, My Secret- limitowane paletki cieni

Jakiś czas temu wspominałam Wam, że w Drogeriach Natura możemy zakupić paletki cieni z serii  NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE firmy My Secret w limtowanej edycji.

Paletka była dostępna w 3 wariantach kolorystycznych:


AUTUMN BLOSSOMS     


FAIRY TALE                      

SMOKEY NUDES

Wszystkie paletki zawierają stonowane kolory jesieni, głównie brązu, beżu, złota i stonowanego, ciemnego fioletu. Kolory sprawdzą się nie tylko jesienią ale o każdej porze roku, są nie nachalne, delikatne i uniwersalne. W zależności od kompozycji w makijażu uzyskamy nimi makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy.

Opis producenta:

Paleta cieni do wykreowania zarówno makijażu dziennego, jak i wieczorowego w bardziej zdecydowanym stylu. Jedwabista i delikatna struktura ułatwia aplikację. Cienie dobrze przylegają do powieki, zachowując trwałość przez długi czas.

Waga: 6 g. Cena 13,99 zł.

Cienie są w konsystencji miękkie i dobrze kryjące. Niektóre odcienie są metaliczne i bardzo ładnie się mienią odbijając światło. Podoba mi się w nich to, że nie rolują się na powiece ani nie osypują podczas aplikacji. W ciągu dnia kolor się nie ściera. To już nie są moje pierwsze cienie tej firmy, więc sam ten fakt świadczy o tym, że je lubie :)Która z nich najbardziej Wam się podoba? Czy Wy też upolowałyście je w sprzedaży?Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka